Producent ziemi ogrodowej i kory sosnowej – Kontakt

Sprzedaż torfu i ziemi w Kobyłce

Jesteśmy godnym zaufania producentem kory sosnowej, producentem torfu i podłoży ogrodniczych. Wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość produktów oraz przystępne ceny – dzięki temu potrafimy dostosować się do zróżnicowanych oczekiwań. Nasze wyroby cieszą się powodzeniem wśród kontrahentów.

Posiadamy szerokie grono klientów, z którego wielu jest z nami od początku istnienia naszej firmy. To dzięki nim sukcesywnie powiększamy i ulepszamy naszą ofertę. Dołącz do nas! Zapraszamy do współpracy! Nasza hurtownia ogrodnicza mieści się w Kobyłce, lecz naszą propozycję kierujemy także do Klientów m.in. z Warszawy, Legionowa, Pruszkowa oraz Wołomina.

Nie wiesz jaką ziemię do ogrodu wybrać?
Czy kora dekoracyjna będzie pasować?

Zadzwoń lub skontaktuj się z nami osobiście. Chętnie doradzimy i podpowiemy, jakie podłoże będzie najlepsze! Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i uwagi.

Wiedza i doświadczenie zdobyte w branży pozwalają nam zaoferować fachowe, rzetelne i profesjonalne doradztwo. Jeśli nie wiedzą Państwo, jaki typ ziemi będzie odpowiedni do ogrodu – zachęcamy do zadawania pytań.

 

NATURA II WOJDA RAFAŁ

Matarewicza 245B 05-230 Kobyłka-Ossów Mazowieckie
Telefon: Tel.: 604 756 976 | Fax: 22 786 82 53
E-mail: natura@vp.pl

Skontaktuj się z nami przy pomocy formularza

Formularz kontaktowy