Sprzedaż kory dekoracyjnej i torfu

Podłoża ogrodnicze – hurtowa sprzedaż

Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy Natura II Ossów z siedzibą w Kobyłce. W asortymencie posiadamy wyłącznie produkty pochodzące od znanych i cenionych producentów. Gwarantujemy wysoką jakość i wydajność dostarczanych podłoży.

 

 

 

 

Kora sosnowa ozdobna – 60l sortowana 10mm-30mm

 

 

 

Kora sosnowa dekoracyjna – 60l – sortowana 30-60mm

 

 

 

Kora sosnowa mielona – 50l

 

 

 

Kora sosnowa gruba – 60l – sortowana od 60mm

Kora sosnowa chętnie wykorzystywana jest do wykładania ścieżek i placyków. Idealnie nadaje się także do ściółkowania drzew i krzewów, lubiących kwaśne podłoże (iglaki, azalie, różaneczniki)

Wstrzymuje rozwój chwastów, zapewnia stałą wilgotność gleby oraz chroni rośliny przed przemarzaniem. Kora średniej grubości jest stosowana do ozdoby ogrodu.

 

 

 

Idealna jako podłoże dla drzew, krzewów iglastych i roślin wymagających kwaśnych gleb. Odczyn kwasowy ziemi wynosi 3,5-4,5 pH.

 

 

Zalecana do zakładania i pielęgnacji trawników i innych upraw warzywno-ogrodniczych. Skład mieszanki: torf wysoki, torf niski, kora kompostowa, nawozy mineralne. Poprawia strukturę, spulchnia i ułatwia napowietrzanie. Polecana jest przy sadzeniu i przesadzaniu roślin.

 

 

Podłoże torfowo-korowe z dodatkiem nawozu naturalnego. Odczyn kwasowy ziemi to 4-5 pH. Zalecana przy zakładaniu i regeneracji trawników, ponieważ jest odporna na warunki atmosferyczne, doskonale magazynuje wodę oraz zapewnia przepływ powietrza.

 

 

Kompostowany rozdrobniony naturalny nawóz ogrodniczy o odczynie pH 5,5 – 6,5. Dostarcza glebie najważniejszych składników mineralnych, takich jak azot, fosfor i potas. Jest bogaty w szereg innych ważnych składników mineralnych, takich jak wapń, magnez, bor i żelazo. Pozwala uzupełnić brak tych składników w glebie.

 

 

Mieszany: 50% torf wysoki i 50% torf niski. Niezbędny do uzyskania i utrzymania właściwej struktury gleby oraz do osiągnięcia właściwego jej odczynu. Służy także do sporządzania podłoży do upraw roślin doniczkowych, balkonowych i inspektowych.

 

 

Odczyn torfu wynosi 3-4 pH.

 

Tylko w naszej hurtowni ogrodniczej

Jesteśmy profesjonalnym producentem torfu oraz najwyższej jakości kory ogrodowej i dekoracyjnej. Oferujemy usługi transportowe dla Klientów w zakresie dowozu zamówionej u nas kory do ogrodu, torfu, czy innych produktów. Wyroby dostarczamy pod wskazany adres. Dysponujemy specjalistycznymi samochodami z HDS-em, dzięki czemu jednorazowo możemy załadować i przewieźć nawet do kilkuset palet. Jesteśmy profesjonalni i terminowi – zamówienie dowozimy we wcześniej ustalonym terminie. Obsługujemy firmy lokalne, przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim, a także osoby prywatne.