O FIRMIE

Siedziba naszej firmy znajduje się w Ossowie, w powiecie wołomińskim, w województwie mazowieckim. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2000 roku. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, instytucji i podmiotów gospodarczych.Nasza firma zajmuje się głównie sprzedażą wysokiej jakości podłoży ogrodniczych i kory sosnowej sortowanej. Od początku działalności zdobyliśmy spore doświadczenie i dokładnie poznaliśmy oczekiwania klientów. Nieustannie staramy się wzbogacać swoją ofertę handlową. Specjalizujemy się w produkcji ziemi ogrodowej, torfu, kory sosnowej sortowanej, humusu i innych typów podłoży. Można zaopatrzyć się u nas też w korę sosnową ozdobną, grubą lub mieloną. Podczas produkcji korzystamy ze specjalistycznych urządzeń i maszyn, co sprawia, że klientom dostarczamy wyroby tylko wysokiej jakości.

Zapewniamy też dowóz zamówionego asortymentu we wskazane przez klienta miejsce. Dysponujemy samochodami z HDS-em, dzięki czemu jesteśmy w stanie załadować, a następnie przewieźć nawet kilkaset palet.

Za priorytet postawiliśmy sobie wypracowanie opinii uczciwego, rzetelnego partnera w interesach, a tym samym podniesienie swojej pozycji na rynku. Stawiamy na terminową, ale jednocześnie dokładną realizację każdego zamówienia. Pracują u nas wykwalifikowani pracownicy, którzy służą Państwu fachową pomocą przy wyborze najlepszego dla Państwa produktu. Zapewniamy bardzo korzystne warunki współpracy i atrakcyjne ceny.

Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy lokalne i przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim.

Zapraszamy.